İddaa da Yrdk Ne Demek

İddaa da Yrdk Ne DemekGenellikle iddaa’ya yeni başlamış olan kullanıcılar bazı terimlere yabancı olabilmektedir. Bizlerde sizin için bu terimlerin ne anlama geldiğinden bahsedeceğiz. Öncelikli olarak iddaa da yrdk ne demek bundan biraz bahsetmek istiyorum. Türkiye’de yasal olarak bahis yapabileceğiniz tek sistemden bir tanesi iddaa’dır. Lisanslı ve devlet kontrollü altında olduğu için gönül rahatlığı ile tahminler ve kuponlar yapabilirsiniz. Bizde sizlere iddaa kuponları yapma konusunda edindiğimiz bilgileri sitemiz aracılığı ile aktarmaya çalışıyoruz.

İddaa da Yrdk Ne Demek

Öncelikli olarak yrdk ‘nin açılımı yarıda kalan maçtır. Yani bazı futbol yada diğer spor müsabakalarında maçlar yarıda kalıyor. Bu gibi durumlarda maç sonucun da yrdk yazılmaktadır. Yani kısaca  hava muhalefeti yada farklı bir sebepten dolayı maçın normal süresi oynanmadığı zaman maç yrdk oluyor. Sistemde uzun uzun yazılmadı için böyle bir kısaltma kullanılmıştır.

İddaa da Yarıda Kalan Maçlar Ne Olur?

Evet bakın bu çok güzel bir soru diyebiliriz, şimdi sizlere dilerseniz örnekli bir şekilde açıklayalım. İddaa kuponuna 3 tane maç koydunuz bu maçlardan bir tanesi Beşiktaş – Galatasaray maçı olsun, diğer maçlarınız oynanmış ve kuponunuz tutması için son 1 müsabaka kalmış ve o müsabaka yrdk yani yarıda kalıyor şimdi sizin kupon iptal mi olacak yoo hayır. Sizin kupon aynı şekilde devam ediyor eğer maç 24 saat içerisinde oynanırsa sorun yok fakat, 24 saat içerisinde tekrar oynanmıyorsa sadece o müsabakanın oranı 1.00 olarak hesaplanır ve diğer tutan müsabakaların parasını alabilirsiniz. Hiç bir şekilde sizin yapmış olduğunuz kupon çöp olmamaktadır. İddaa firması oyuncularını hiç bir şekilde mağdur etmemektedir.

Evet arkadaşlar bu konuda sizlere bildiklerimizi aktardık, fakat size anlatmayı atladığımız bir konu varsa mutlaka bizlere yorum bölümünde ulaşıp sorunuzu sorabilirsiniz.

YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir