Dünkü Maç Sonuçları

Dün sonuçlanmış olan karşılaşma bilgileri aşağıda yer almaktadır. Dünü kaçırdım diye sakın üzülmeyin bugünkü maçlar listemize göz atmayı unutmayın!

Lig
Ev sahibi
-
Deplasman
#
İzlanda 4.Lig Grup CAlafoss
7-0
KongarnirMS
İzlanda 1.LigLeiknir Reykjavik
1-1
UMF SelfossMS
İzlanda 1.LigHaukar
2-5
Throttur ReykjavikMS
Dünya Kupası 2018 Grup DArjantin
0-3
HırvatistanMS
İsveç 1.Lig GüneySkövde AIK
2-1
TvaakerMS
İsveç 1.Lig GüneyUtsiktens BK
4-1
LjungskileMS
İsveç 1.Lig KuzeyVasteras SK FK
2-1
BK ForwardMS
Letonya VirsligaRiga FC
1-0
VentspilsMS
İsveç 1.Lig KuzeyArameiska / Syrianska
0-2
Sollentuna FFMS
İsveç 1.Lig KuzeyFK Linköping City
1-1
Karlslunds IF HFKMS
Hazırlık KulüplerHohenems
1-1
VaduzMS
Norveç 3.Lig Grup 5Verdal
1-0
KolstadMS
Hazırlık KulüplerMaribor
3-3
Vardar SkopjeMS
Finlandiya Kakkonen Grup CKuFu-98
1-1
GBKMS
Finlandiya Kakkonen Grup BKaPa
1-0
FC EspooMS
Letonya VirsligaLiepaja
2-0
JelgavaMS
Dünya Kupası 2018 Grup CFransa
1-0
PeruMS
Rusya 3.Lig MoskvaPrialit
4-2
YantarMS
Finlandiya VeikkausliigaPS Kemi
0-1
RoPSMS
Norveç 3.Lig Grup 4Viking Stavanger II
2-1
Sogndal IIMS
Hazırlık KulüplerSeptemvri Sofia
1-1
Slavia SofiaMS
Malezya Premier LigJohor DT II
2-1
Pulau PinangMS
Malezya Premier LigPDRM
1-0
SarawakMS
Rusya 3.Lig Ural-Western SiberiaTobol Tobolsk
1-2
Metallurg-MMS
Litvanya 1.LigVilniaus Vytis
5-2
Trakai IIMS
Dünya Kupası 2018 Grup CDanimarka
1-1
AvustralyaMS
Norveç Nasjonal U19Tromsö U19
3-0
Viking U19MS
Hazırlık KulüplerÖrebro
3-0
IK SiriusMS
Vietnam V-Lig 2Ha Noi T&T II
1-2
Dak LakMS
Hazırlık KulüplerOlimpiyets
0-0
ChaykaMS
Toulon Dünya Gençlik Festivali 9.lukPortekiz U19
2-0
Çin U21MS
Avustralya NPL Gençlik Ligi Yeni Güney GallerSydney Olympic U20
0-0
APIA Leichhardt U20MS
ABD USLLA Galaxy II
1-0
Tulsa RoughnecksMS
Avustralya NPL Gençlik Ligi Kuzey NSWAdamstown Rosebud U20
4-1
Newcastle Jets U18MS
ABD USLFresno FC
4-0
Seattle Sounders IIMS
ABD USLSaint Louis FC
2-0
Swope Park RangersMS
Bolivya Premier Lig Apertura FinalThe Strongest
2-1
WilstermannMS
Bolivya Premier Lig Copa Sudamericana Play Off FinalGuabira
4-1
Real PotosiMS
Avustralya NPL Gençlik Ligi Kuzey NSWWeston Workers U20
1-0
Hamilton Olympic U20MS
Avustralya NPL Gençlik Ligi Kuzey NSWCharlestown C. Blues U20
0-1
Newcastle Jets U18MS
Avustralya NPL Gençlik Ligi QueenslandSWQ Thunder U20
5-3
Redlands United U20MS
Avustralya NPL Gençlik Ligi Yeni Güney GallerSydney Olympic U20
1-1
South Coast Wolves U20MS
Avustralya NPL Gençlik Ligi Kuzey NSWEdgeworth Eagles U20
3-1
Adamstown Rosebud U20MS
Avustralya NPL Gençlik Ligi Kuzey NSWCharlestown C. Blues U20
2-0
Valentine U20MS
Moldova Kupa Çeyrek FinalDinamo-Auto
3-0
DaciaMS
Kolombiya Primera A AperturaAmerica de Cali
2-1
Deportivo CaliMS
Paraguay Profesyonel Lig AperturaClub Guarani
0-4
Cerro PortenoMS
Avustralya NPL Gençlik Ligi Başkent BölgesiCooma Tigers U20
4-0
Woden Weston U20MS
Avustralya NPL Gençlik Ligi Yeni Güney GallerSydney Olympic U20
0-3
Manly United U20MS
Avustralya NPL Gençlik Ligi Kuzey NSWBroadmeadow Magic U20
2-1
Lambton Jaffas U20MS
Avustralya NPL Gençlik Ligi Kuzey NSWWeston Workers U20
1-1
Lake Macquarie City U20MS
Brezilya Baiano 1-1.AşamaJacuipense
0-1
VitoriaMS
Afrika Uluslar Şampiyonası 3.lük MaçıLibya
1-1
SudanMS
İrlanda Munster Senior Kupası Yarı FinalWaterford FC
0-3
Cork CityMS
Panama Liga Nacional De Ascenso ClausuraAtletico Nacional
0-0
Costa del EsteMS
Panama LPF ClausuraSan Francisco
0-0
Chorrillo FCMS
Avustralya Ulusal Gençlik Ligi Grup BCanberra United U21
2-3
Newcastle Jets U21MS
Brezilya Cearense 1-1.AşamaCeara
5-2
Guarani De JuazerioMS
İzlanda Reykjavik Kupası Grup BLeiknir Reykjavik
3-1
Throttur ReykjavikMS
Brezilya Sao Paulo Gençlik Kupası Grup 27Palmeiras U20
3-0
Luverdense MT U19MS
Brezilya Sao Paulo Gençlik Kupası Grup 27Taubate U20
3-0
Moto Club MA U20MS
Brezilya Sao Paulo Gençlik Kupası Grup 4Santos U20
3-0
América RN U20MS
Macaristan Kupa 3.TurVarda SE
0-1
Puskas FCMS
El Salvador Primera Lig AperturaAlianza
5-0
AguilaMS
El Salvador Primera Lig AperturaDragon
3-2
FASMS
El Salvador Primera Lig AperturaIsidro Metapan
4-2
Luis Angel FirpoMS
El Salvador Primera Lig AperturaSanta Tecla
3-1
PasaquinaMS
El Salvador Primera Lig AperturaMunicipal Limeno
3-0
SonsonateMS
El Salvador Primera Lig AperturaAudaz
1-2
ChalatenangoMS
Kosta Rika Premier Lig AperturaAlajuelense
3-3
CS CartaginesMS
Hazırlık ÜlkelerTrinidad & Tobago
2-2
GrenadaMS
Venezuela Premier Lig Clausura Çeyrek FinalEstudiantes De Merida
0-1
MonagasMS
Şili Tercera ATomas Greig
5-4
Estación CentralMS
Şili Tercera AProvincial Ovalle
3-3
Real San JoaquínMS
Hazırlık KulüplerGranada II
0-0
Sevilla IIMS

YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir