Bugünkü Maçlar

Başlama saatine ve tarihe göre sıralanmış bugünkü maçların tam listesi. Eğer dünkü maç sonuçları listesine ulaşmak isterseniz sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Lig
Ev sahibi
-
Deplasman
#
Brasileiro Serie AAmerica Mineiro
-
Sao Paulo01:00

Brasileiro Serie ACeara SC
-
Gremio01:00

Major Lig SoccerSporting Kansas City
-
Columbus Crew01:00

Primera Division AperturaDeportivo Santani
-
Sportivo Luqueno01:40

Primera Division AperturaReal Garcilaso
-
Deportivo Binacional02:15

United Soccer LigColorado Springs Switchbacks FC
-
Saint Louis FC03:00

United Soccer LigTulsa Roughnecks FC
-
OKC Energy FC03:00

Brasileiro Serie AAtletico Mineiro
-
Flamengo03:00

Major Lig SoccerMinnesota United
-
Impact Montreal03:00

Brasileiro Serie BGuarani
-
CRB03:00

Primera DivisionUniversidad Catolica
-
Antofagasta03:00

Major Lig SoccerColorado Rapids
-
Portland Timbers04:00

United Soccer LigOrange County
-
Fresno FC05:00

Major Lig SoccerLos Angeles FC
-
DC United05:00

United Soccer LigLA Galaxy II
-
Las Vegas Lights05:30

United Soccer LigReno 1868 FC
-
San Antonio FC05:30

JLig 2Mito Hollyhock
-
Avispa Fukuoka08:00

JLig 2Montedio Yamagata
-
Zwiegen Kanazawa08:00

JLig 2Tochigi SC
-
Omiya Ardija08:00

JLig 2JEF United Chiba
-
Roasso Kumamoto09:00

JLig 2Renofa Yamaguchi
-
Kamatamare Sanuki09:00

JLig 2Machida Zelvia
-
Fagiano Okayama10:00

K Lig 2Bucheon FC 1995
-
Ansan Greeners FC12:00

Toppserien WomenLyn
-
Grand Bodo13:00

Premier LigKyzyl-Zhar SK Petropavlovsk
-
Ordabasy Shymkent13:00

I ligaDrutex-Bytovia Bytow
-
Chrobry G13:45

I ligaGKS Tychy
-
Odra Opole13:45

I ligaMied
-
Chojniczanka Chojnice13:45

I ligaGornik
-
Rakow Cz13:45

I ligaOlimpia Grudzi
-
GKS Katowice13:45

I ligaPodbeskidzie Bielsko-Bia
-
Wigry Suwa13:45

I ligaPogo
-
Puszcza Niepo13:45

I ligaRuch Chorzow
-
Zag13:45

I ligaStomil Olsztyn
-
Stal Mielec13:45

DamallsvenskanHammarby IF DFF
-
Djurgardens IF DFF14:00

Premier LigShakhter Karagandy
-
Tobol Kostanay14:00

2nd Division avd 1Nybergsund
-
Alta IF15:00

DamallsvenskanKopparbergsGothenburg
-
Pitea IF15:00

Schweizer CupFC Zürich
-
Young Boys15:00

2nd Division Championship GroupNaestved BK
-
Middelfart15:00

2nd Division Championship GroupRingkobing IF
-
BK Frem15:00

Premium LiigaJK Tallinna Kalev
-
Jalgpallikool Tammeka15:00

Regionalliga Promotion Playoffs1860 München
-
1 FC Saarbrücken15:00

Regionalliga Promotion PlayoffsEnergie Cottbus
-
SC Weiche Flensburg 0815:00

Bundesliga Women1 FC Köln
-
Werder Bremen15:00

Bundesliga WomenBayern München
-
VfL Wolfsburg15:00

Regionalliga Promotion PlayoffsWaldhof Mannheim
-
KFC Uerdingen 0515:00

Bundesliga WomenEssen-Schönebeck
-
1 FFC Frankfurt15:00

Bundesliga WomenSC Sand
-
MSV Duisburg15:00

Bundesliga WomenTSG 1899 Hoffenheim
-
FFC Turbine Potsdam15:00

Bundesliga WomenUSV Jena
-
SC Freiburg15:00

Premier LigAkzhayik Uralsk
-
Kaisar Kyzylorda15:00

Premier LigAstana
-
Zhetysu Taldykorgan15:00

Toppserien WomenValerenga
-
Trondheims-orn15:30

S-leagueAlbirex Niigata
-
Balestier Khalsa15:30

S-leagueGeylang International
-
Tampines Rovers15:30

SuperettanHalmstads BK
-
Östers IF16:00

DamallsvenskanVaxjö DFF
-
IFK Kalmar16:00

AllsvenskanGIF Sundsvall
-
IFK Göteborg16:00

AllsvenskanKalmar FF
-
Hammarby IF16:00

AllsvenskanMalmö FF
-
Dalkurd FF16:00

Regionalliga EastSKN St Pölten II
-
FCM Traiskirchen16:00

Vysshaya LigFK Smolevichi
-
Dinamo Minsk16:00

Premier LigAtyrau
-
Kairat Almaty16:00

Liga 1Bali United FC
-
Persib Bandung16:30

Liga 1Bhayangkara
-
Borneo16:30

Liga 1Perseru Serui
-
Sriwijaya FC16:30

VirsligaFK Jelgava
-
Rigas Futbola Skola17:00

Super LigSelangor PKNS
-
Johor Darul Tazim17:00

PrvaLigaAnkaran Hrvatini
-
Aluminij17:00

PrvaLigaDom
-
NK Olimpija Ljubljana17:00

PrvaLigaKr
-
Celje17:00

PrvaLigaNK Maribor
-
ND Gorica17:00

PrvaLigaRudar Velenje
-
Triglav Kranj17:00

Brasileiro Serie AParana Clube
-
Atletico Paranaense17:00

Superligaen Relegation PlayoffsLyngby
-
Vendsyssel FF17:00

Lig One PlayoffsRotherham United
-
Shrewsbury Town17:00

Premier LigFK Aktobe
-
Irtysh Pavlodar17:00

Toppserien WomenLillestrom SK
-
Avaldsnes18:00

Liga 1 Relegation roundSepsi Sfantu Gheorghe
-
FC Botoani18:00

Vysshaya LigShakhtyor Soligorsk
-
Gomel18:00

NB IDebreceni VSC
-
Puskas Akademia18:00

NB IMez
-
Ujpest18:00

NB IPaksi
-
Balmazujvaros18:00

NB IVasas
-
Szombathelyi Haladas18:00

Superliga Europa Lig PlayoffsM
-
AS Trencin18:20

SuperettanGAIS Goteborg
-
IK Frej18:30

DamallsvenskanRosengard
-
Vittsjo GIK18:30

BundesligaAustria Wien
-
Red Bull Salzburg18:30

BundesligaFlyeralarm Admira
-
SKN St Pölten18:30

BundesligaMattersburg
-
LASK Linz18:30

BundesligaSCR Altach
-
SK Sturm Graz18:30

BundesligaWolfsberger AC
-
Rapid Wien18:30

AllsvenskanIF Brommapojkarna
-
Örebro SK18:30

AllsvenskanIF Elfsborg
-
Trelleborgs FF18:30

AllsvenskanIK Sirius
-
Djurgardens IF18:30

YkkonenKlubi 04
-
AC Oulu18:30

NB IFerencvarosi TC
-
Diosgy18:30

VirsligaRiga FC
-
FS METTALU19:00

1st DivisionAalesunds FK
-
HamKam19:00

1st DivisionJerv
-
Viking FK19:00

1st DivisionFloro
-
Levanger19:00

1st DivisionMjondalen
-
Sandnes Ulf19:00

1st DivisionNotodden
-
Asane19:00

1st DivisionSogndal IL
-
Strommen IF19:00

1st DivisionTromsdalen
-
Nest-Sotra19:00

2nd Division avd 2Bryne FK
-
StjordalsBlink19:00

Primera DivisionPalestino
-
Curico Unido19:00

EliteserienBodoGlimt
-
Ranheim IL19:00

EliteserienHaugesund
-
Tromso IL19:00

EliteserienMolde FK
-
IK Start19:00

EliteserienOdds BK
-
Kristiansund BK19:00

EliteserienStromsgodset
-
Sandefjord Fotball19:00

First Division A Europa Lig Playoffs Knockout stageKRC Genk
-
Zulte Waregem19:00

Primera B Torneo TransicionDeportes Valdivia
-
Santiago Morning19:00

Primera B Torneo TransicionMagallanes
-
San Marcos de Arica19:00

Superligaen Relegation PlayoffsEsbjerg fB
-
Silkeborg19:00

Ligue 2 RelegationPromotion PlayoffsBourg-en-Bresse
-
Grenoble19:00

UrvalsdeildKeflavik IF
-
İBV19:00

Primera Division AperturaSporting Cristal
-
Union Comercio19:15

Vysshaya LigLuch Minsk
-
Gorodeya19:45

United Soccer LigNew York Red Bulls II
-
Indy Eleven20:00

Serie A Primera EtapaDeportivo Cuenca
-
Aucas20:00

UrvalsdeildKR Reykjavik
-
KA Akureyri20:00

UrvalsdeildVikingur Reykjavik
-
Fjölnir Reykjavik20:00

NB IVideoton
-
Budapest Honved20:30

Romania CupFC Hermannstadt
-
CS Universitatea Craiova21:00

Primera Division Intermedio Serie AMontevideo Wanderers
-
Nacional21:00

Primera Division Intermedio Serie BBoston River
-
Defensor Sporting21:00

Primera Division Intermedio Serie BProgreso
-
River Plate URU21:00

EliteserienRosenborg BK
-
SK Brann21:00

Primera B Nacional Promotion PlayoffSarmiento
-
San Martin de Tucuman21:10

LaLiga 2Albacete Balompie
-
Barcelona B21:30

LaLiga 2Almeria
-
Alcorcon21:30

LaLiga 2Cultural Leonesa
-
Real Oviedo21:30

LaLiga 2Cadiz
-
Tenerife21:30

LaLiga 2Huesca
-
Gimnastic de Tarragona21:30

LaLiga 2Osasuna
-
Lorca FC21:30

LaLiga 2Rayo Vallecano
-
CD Lugo21:30

LaLiga 2Real Zaragoza
-
Real Valladolid21:30

LaLiga 2Reus Deportiu
-
Cordoba21:30

LaLiga 2Sevilla Atletico
-
Numancia21:30

LaLiga 2Sporting Gijon
-
Granada21:30

Primera Division AperturaAD Cantolao
-
Deportivo USMP21:30

Ligue 1 RelegationPromotion PlayoffsToulouse
-
AC Ajaccio22:00

Brasileiro Serie ABahia
-
Vasco da Gama22:00

Brasileiro Serie ABotafogo
-
Vitoria22:00

Brasileiro Serie AInternacional
-
Corinthians22:00

Brasileiro Serie ASantos
-
Cruzeiro22:00

Primera DivisionEverton de Vina del Mar
-
Deportes Temuco22:00

UrvalsdeildStjarnan Garðabaer
-
UMF Grindavik22:15

Primera B Torneo TransicionCobresal
-
Santiago Wanderers22:30

Primera B Torneo TransicionCobreloa
-
Barnechea23:00

Primera B Torneo TransicionDeportes Copiapo
-
Nublense23:00

UrvalsdeildValur Reykjavik
-
Breiðablik Kopavogur23:00

Primera Division Intermedio Serie ACerro
-
Liverpool URU23:15

Primera Division AperturaCerro Porteno
-
General Diaz23:30

Primera Division AperturaSol de America
-
Club Olimpia23:30

YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir